Elamute lukud ja turvasüsteemid

Eramute ja kortermajade lukud ja turvasüsteemid peavad pakkuma kaitset sissemurdmise ja varguse vastu, ent olema mugavalt kasutajasõbralikud.

Mehaaniliste lukkude ja võtmepesadega turva-välisustest tipptasemel digitaalsete ukselukkude ja elektrooniliste võtmepesadeni – elamute turvalahendused peavad vastama elanike ootustele turvalisuse, ohutuse ja mugavuse suhtes. Nendesse lahendustesse võib kaasata ka videovalve ja häiresüsteemid.

Põhialad, kus ASSA ABLOY saab pakkuda integreeritud lahendusi

Välisuksed: elektromehaanilised lukustuslahendused ja digitaalsed ukselukud tagavad eramute välisuste turvalisuse. Kortermajades tõhustavad võtmekaartidel põhinevad juurdepääsukontrolli lahendused kaitset võimalike sissetungijate vastu, võimaldavad aga teatud kellaaegadel ligipääsu hooldustöötajatele.
Garaažiuksed: garaažide turvamiseks sobivad mehaanilised või elektromehaanilised lukud ja häiresüsteemid, mida on lihtne paigaldada ja kasutada. Kortermajades võimaldavad lugejatel ja vastavatel märgistel põhinevad juurdepääsukontrolli süsteemid elanikel sisse pääseda ja hoiavad potentsiaalsed sissetungijad väljas.
Aknad: digitaalsed ja mehaanilised aknalukustussüsteemid suurendavad eramute turvalisust; neid saab kohandada iga aknatüübi jaoks.
Häiresüsteemid: eramute turvataseme tõstmiseks võib nii ustele kui ka akendele paigaldada kas juhtmetega või raadiolainetel töötavaid häiresüsteeme.
Muud alad: kõikjal majas võib turvalisuse lisamiseks kasutada tabalukke – garaaži tööriistakapist aiakuurini. Need hoiavad lapsed ohtlikest kohtadest eemal ja kaitsevad ka varaste eest.