Regionaalsed üksused

ASSA ABLOY Grupi regionaalsed üksused toodavad ja müüvad kohaliku turu standarditele ja turvanõuetele kohandatud mehhaanilisi ja elektromehhaanilisi lukke, digitaalseid ukselukke, snepperlukke ja turvauksi. Globaalsed üksused toodavad ja müüvad globaalsel turul elektroonilisi ligipääsusüsteeme, tooteid isikute tuvastamiseks ja automaatseid sissepääsusüsteeme.

Lukulahendused EMEA turul

EMEA üksus on Euroopas, Kesk-Aasias ja Aafrikas oma tootesektorites turuliider. Ärikliendisegment moodustab müügist umbes 60 protsenti ja erakliendimüük 40 protsenti. EMEA üksus koosneb paljudest ettevõtetest, millel on oma kohalikust ja mitmes mõttes mitmekesisest turust head teadmised. Tooteid müüakse eelkõige mitme edasimüügikanali kaudu, aga ka otse lõppkasutajatele.

Pakkumine: mehhaanilised ja elektromehhaanilised lukud, digitaalsed ukselukud, turvauksed ja tuletõkkeuksed ning rauakaubad.

EMEA üksuse müük moodustab kontserni müügist:

______________________________

Lukulahendused Põhja- ja Lõuna-Ameerika turul

Suurem osa toodetest müüakse Ameerika Ühendriikide ja Kanada turul, kus ASSA ABLOY-l on ulatuslik müügiorganisatsioon ja tooteid müüakse edasimüüjate kaudu. Kõige suurema lõppklientide segmendid on avaliku sektori ja äriklientide segmendid. Need annavad kokku 80 protsenti müügimahust, erakliendimüük moodustab aga 20.

Lõuna-Ameerikas ja Mehhikos müüakse tooteid eelkõige edasimüüjate, hulgimüüjate ja ehitusmaterjalipoodide kaudu.

Pakkumine: mehhaanilised ja elektromehhaanilised lukud, digitaalsed ukselukud, snepperlukud, ukseaksessuaarid, turvauksed, ukseraamid ja tööstuslikud turvaaiad ja -väravad.

Ameerikate üksuse müük moodustab kontserni müügist:

______________________________

Lukulahendused Aasia ja Vaikse ookeani regiooni turul

Aasia riikide turud on suures ulatuses alles arenevad ja seal ei ole kindlaid turvastandardeid välja kujunenud. Umbes kolm neljandikku müügimahust moodustab müük uusehitistele. Hiina turul kasutatakse sageli kodumajapidamistes ja äriettevõtetes sama tüüpi lukke, ukselinke ja aksessuaare. Hiina tootmisüksused toodavad ASSA ABLOY tooteid ka teistele üksustele.

Austraalia ja Uus-Meremaa turud on küpsed ja seal on kindlad välja kujunenud standardid, suurem osa toodetest müüakse vanade lukkude remondi käigus asendamiseks või tõhusama lahenduse vastu välja vahetamiseks.

Pakkumine: mehhaanilised ja elektromehhaanilised lukud, digitaalsed ukselukud, kvaliteetsed turvauksed, tuletõkkeuksed ja rauakaubad.

Aasia ja vaikse ookeani regiooni üksuse müük moodustab kontserni müügist:

______________________________

Global Technologies

Üksus Global Technologies tegutseb kahes ärivaldkonnas: HID Global ja ASSA ABLOY Global Solutions.

HID Global on maailmas juhtival kohal usaldusväärsete tuvastamissüsteemide vallas, pühendudes maailma inimeste, kohtade ja asjade tuvastamiseks usaldusväärsete süsteemide pakkumisele. Üksuse klientide seas on äriettevõtted, tervishoiu-, haridus-, finants-, valitsus- ja riigiasutused.

ASSA ABLOY Global Solutions on juhtiv hotellidele, kruiisilaevadele, üliõpilaste ühiselamutele ja eakate hoolekandeasutustele ohutuid ja turvalisi ligipääsusüsteeme välja töötav üksus. Global Solutionsi süsteeme ja tooteid on paigaldatud enam kui seitsmesse miljonisse hotellituppa rohkem kui 42000 maailma hotellis.

Globaalse tehnoloogiaüksuse müük moodustab kontserni müügist:

______________________________

Sissepääsusüsteemid

Sissepääsusüsteemide üksus on globaalne liider, millel on 35 riigis müügiettevõtted ja 90 riigis edasimüüjad. Umbes ühe kolmandiku müügimahust moodustavad teenused.  

Tooteid müüakse läbi kolme kanali. Uusi seadmeid ja tervikteenuseid müüakse lõppklientidele otse ASSA ABLOY kaubamärgi all. Kaudse müügikanali kaudu müüakse eelkõige suurtele ja keskmise suurusega ettevõtetele kaubamärgi Entrematic all. Cardo müüb tööstus- ja erakliendisegmendis tööstuslikele ustele komponente ja lisaseadmeid ning ukse- ja liftisektorile andureid.

Pakkumine: tooted, teenused ja komponendid automaatsetele sissepääsusüsteemidele: automaatsed pendel-, liug- ja pöörduksed, tööstuslikud uksed, garaažiuksed, kvaliteetsed uksed, laadimisala lahendused, angaariuksed, automaatsed väravasüsteemid, sektsioonuste komponendid ja andurid.

Sissepääsusüsteemide müük moodustab kontserni müügist: